کنترل کننده سیم کارتی الکتروپمپ کشاورزی

به عنون مثال در حال حاضر یکی از مهمترین مشکلات کشاورزان، دزدی ترانس برق و سیم و کابل برق اونهاست که در بخش کاربردها بیتشر توضیح دادیم. با نصب یک دستگاه SMS ساده روی تابلو برق پمپ کشاورز، هم جلوی دزدی ترانس و سیم برق و … جلوگیری می کنیم و همچنین کشاورز از هر فاصله ای می تواند پمپ خود را با یک اس ام اس روشن کند و یا اینکه زمان مشخصی را برای روشن ماندن آن اعلام کند.مثلا اس ام اس بفرستد که پمپ ساعت 4صبح روشن شود و ساعت 5و نیم صبح خاموش شود . چون بعضی کشاورزها حتی با اس ام اس دادن هم راحت نبودند، متخصصین فرارس کنترل امکان خاموش و روشن کردن پمپ چاه کشاروزی با تک زنگ را هم فراهم کردند .

این دستگاه ساده با هزینه بسیار کم، بسیار بسیار زیاد از با کاری کشاورز کم می کند و او را از رفت آمدهای مکرر بین خانه، پمپ آب، استخر و … بی نیاز می کند.

همچنین یک باغدار به راحتی با ارسال یک اس ام اس، پمپ خود را راه اندازی می کند و باغ یا ویلای شخصی خود را آبیاری می کند.

همچنین می توان با نصب یک فلوتر روی استخر کشاورز که معمولا فاصله زیادی تا پمپ دارد، در صورتی که اسختر کشاورز پر شد، از هر فاصله ای ، موتور پمپ کشاورزی را به صورت اتوماتیک خاموش کرد. برای اینکار مشتریان فرارس کنترل معمولا از این دستگاه ها استفاده می کنند . برای دیدن این دستگاه ها روی لینک کلیک کنید 

شما همکار گرامی نیز اگر تجربه مشابهی دارید، یا کار مشابهی انجام داده اید، یا مورد خاصی را تجربه کرده اید که نیاز می بینید دیگران نیز بدانند، آن را در دیدگاه ها با نام خودتان بنویسید تا در خرید بعدی از تخفیف ویژه برخوردار شوید.

درباره نویسنده:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *